Vizyon & Misyon
01 Nisan 2022

                                 MİSYONUMUZ

Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi ve etik ilkelerimizden ödün vermeden, sürekli iyileştirmeyi kendimize görev sayan deneyimli kadromuz ile hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, hasta ve çalışan memnuniyeti önceliğiyle beklentileri karşılayacak şekilde bilimsel temele dayalı güvenilir, ekonomik, hızlı, güler yüzlü ve nitelikli bir sağlık hizmeti sunmak ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak.

 

                                  VİZYONUMUZ

Toplumun sağlıklı yaşam kalitesini yükseltmek amacı ile ilçe ve bölgemizde tıbbi ve etik ilkelere bağlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunan, güven temelli hizmet hastanesi olmak; sağlık hizmetinin sunumunda en iyi olmayı hedefleyen, ilk tercih edilen ve referans gösterilen hastane olmayı hedefleyen, toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü olmak.

                              

                                  KALİTE POLİTİKAMIZ

Sağlık etiği, hasta ve çalışan güvenliği ilkelerinden ödün vermeden hizmet vermeyi amaçlar. Bu amaç doğrultusunda hedefler belirleyen ve bu hedefleri gözden geçirerek, kaynakları etkin ve verimli kullanarak, kurumsal hizmet ve kalite yönetim sistem şartları çerçevesinde, eğitimli güler yüzlü, bilgili ve deneyimli ekiplerle kendini sürekli yenileyen güvenilir bir sağlık hizmeti sunmaktır.